Naujienos

Gerovės konsultantės Julita Šiemaitė ir Ginta Kazlauskienė Skuodo rajono Mosėdžio gimnazijoje busimiems abiturientams pristatė Gerovės konsultanto paslaugas, kalbėjo kaip paruošti savo psichologinę sveikatą prieš egzaminus ir atsiskaitymus. Supažindino su metodais, kaip kelti savo savivertę ir diskusijos būdu aptarė kas yra pasitikėjimas savimi.

Spalio 5 dieną Mokytojų dienos progą Gerovės konsultantė Julita Šiemaitė išbandė mokytojos vaidmenį – Skuodo rajono Mosėdžių gimnazijos mokiniams pravedė pamoką. Per pamoką gimnazistai turėjo galimybę išbandyti Kognityvinės elgesio terapijos ratą, atliko įvairius psichologinius savianalizės testus.

Sukurtas „Gerovės konsultantų modelio įdiegimas Skuodo rajono savivaldybėje“ projekto visuomenės nuomonės formavimo video klipas „Kitiems blogiau“. Video klipas sukurtas siekiant didinti gerovės konsultanto paslaugų žinomumą, keisti visuomenės nuomonę apie žmogaus psichinės sveikatos gydymo butinumą virtualioje erdvėje. Svarbu suprasti jog neverta saves lyginti su kitais ir manyti, kad asmeninės problemos nesvarbios arba nevertos sprendimo, nes kitiems dar blogiau. Skatiname priimti pagalba ir jaustis gerai nepriklausomai nuo to, kaip jauciasi aplinkiniai.

Video kviečiame pasižiūrėti čia

 

Rugsėjo 27 dieną Skuodo rajono laikraštyje „Mūsų žodis“ išspausdintas straipsnis apie Gerovės konsultantų paslaugas. Kviečiame pasiskaityti.

Skuodo rajono gyventojai pasipuoše nuomonės formavimo atributika miesto šventėje su gera nuotaika siunčia teigiamą žinią apie gerovės konsultantų paslaugą.

Edukaciniai gerovės konsultanto plakatai jau yra atspausdinti ir iškabinti ant įvairių Skuodo rajono įstaigų.

Edukaciniuose plakatuose pristatomos gerovės konsultanto paslaugos bei pateikiami gerovės konsultantų kontaktai. Dizainai yra sukurti atsižvelgiant į tikslinių grupių amžių (jaunimui, suaugusiems ir pagyvenusiems asmenims).

Gerovės konsultantai jau baigė 6 mėnesius trukusius apmokymus ir yra pasiruošę teikti konsultacijas.
Skuodo rajono gerovės konsultantės Julita Šiemaitė ir Ginta Kazlauskienė kviečia registruotis konsultacijai visus Skuodo rajono gyventojus nuo 18 metų, kurie jaučia stresą, vargina nerimas, kuriuos kankina nemiga ar patiria depresiją, išgyveno netektį. Gerovės konsultantės susitikimo metu padės į esamas problemas pažvelgti kitu aspektu. Bus ieškoma priežasties kas sukelia nemalonias emocijas ir kartu ieškoma geriausių būdų tas emocijas pakeisti į malonias.
Konsultacijos yra nemokamos.

Gerovės konsultanto kabinete pastatyti du stalai, dvi ergonominės specialistų kėdės, rakinama dokumentų spinta, metodinių priemonių spinta, rūbų spinta, pakabintas veidrodis, pastatytos kėdės svečiams, kavos/žurnalinis staliukas, supama kėdė, sofa ir fotelis.

Gerovės konsultanto kabinetas aprūpintas biuro ir organizacine technika – nešiojamu kompiuteriu su programine įranga, daugiafunkciniu spausdinimo – kopijavimo aparatu, telefonu, duomenų naikinimo aparatu.

Siekiant sudaryti tinkamas ir šiuolaikiškas darbo sąlygas, palengvinti bendravimą Gerovės konsultantui ir klientui,  įsigytas kavos aparatas ir vandens stovas.

Sudaryta galimybė pasiūlyti šiltos arbatos ar kavos šaltą žiemos dieną arba gaivaus vandens karštą vasaros dieną.

2022-02-18 pasirašyta sutartis su UAB „Skobartas“ dėl Gerovės konsultanto kabineto remonto remonto darbų“.

2022-04-04 remonto darbai baigti.
Į viršų