Renginiai

2024-04-04 Skuode įvyko paskutinis, užbaigiamasis projekto „Gerovės konsultantų modelio įdegimas Skuodo rajono savivaldybėje“ viešinimo renginys.

Renginio metu buvo pristatyta gerovės konsultanto paslauga, aptarti pasiekti projekto rezultatai ir nuveikti darbai. Buvo kalbama apie nerimą, stresą ir kitokius emocinius sunkumus – kaip juos atpažinti, kaip juos įveikti, kur kreiptis pagalbos.

Renginyje sudalyvavę asmenys įgijo žinių, ne tik kaip patiems susidoroti su emociniais sunkumais bet ir kaip pastebėti sunkumų patiriantį artimąjį, supažindinti jį su gerovės konsultanto paslauga bei parodant savo palaikymą ir rūpestį paskatinti jį kreiptis pagalbos.

2023-10-23  Romualdo Granausko viešojoje bibliotekoje įvyko Gerovės konsultantų modelio įdiegimo Skuodo rajono savivaldybėje viešinimo renginys.​

Renginyje buvo pristatytas Gerovės konsultantų darbas, šiai dienai pasiekti rezultatai. Vėliau buvo kalbama apie emocinę psichologinę sveikatą. Renginio dalyviai dalyvavo diskusijoje apie depresiją ir nerimą, jų panašumus ir skirtumus, kaip atsiranda ir kokia yra svarbi prevencija. Itin įdomi ir naudinga buvo renginio metu pristatyta darbų ir laiko planavimo technika į kurią surašomi darbai, tarp kurių būtinai įtraukiamas ir laikas sau, emocinės, psichologinės sveikatos gerinimas. Visi darbai suskirstomi į keturias grupes „Svarbu ir skubu“, „Svarbu ir neskubu“, „Nesvarbu ir skubu“, „Nesvarbu ir neskubu“, kas vėliau padeda atskirti kuriems darbams reikėtų teikti prioritetą, lengviau planuotis dienotvarke ir išvengti nereikalingo streso.

2022-12-07 Skuodo socialinių paslaugų šeimai centre įvyko antrasis projekto „Gerovės konsultantų modelio įdiegimas Skuodo rajono savivaldybėje“ viešinimo renginys.

Į renginį buvo kviečiami Skuodo rajono gyventojai kurie nedalyvavo pirmajame viešinimo renginyje ir kuriems dar gerovės konsultanto paslaugos nėra žinomos. Renginį pradėjo gerovės konsultantė Julita Šiemaitė, prisistačiusi ir papasakojusi apie savo teikiamas paslaugas, supažindinusi dalyvius su konsultacijų nauda. Gerovės konsultantė papasakojo kaip vyksta konsultacijos, pakvietė užsiregistruoti visus kurie jaučia kad tokia paslauga jiems yra reikalinga. Renginio metu dalyviai išklausė paskaitą apie emocinę sveikatą ir jos svarbą. Taip pat buvo kalbama apie savipagalbą susidūrus su psichologiniais sunkumais. Dalyviai buvo įtraukiami diskusijas, o renginio pabaigoje išbandė save praktiniuose užsiėmimuose. Renginio dalyviai gavo ne tik daug įspūdžių, naudingos informacijos apmąstymams bei dovanų – reklaminę informacinę atributiką su projekto logotipais bei motyvaciniu šūkiu „Tavo jausmai svarbūs“.

2022-04-04 įvyko nuotolinis Gerovės konsultantų modelio įdiegimo Skuodo savivaldybėje viešinimo renginys. 

Renginyje buvo pristatytas projekto tikslas, uždaviniai, gerovės konsultanto idėja, darbo metodai.Renginio dalyviai buvo supažindinti su registracijos į Gerovės konsultanto konsultaciją būdais.

Renginio moderatorė vedė užsiėmimus apie gerą emocinę savijautą, pozityvų mąstymą, kurių praktinėje dalyje dalyviai buvo interaktyviai įtraukti į naudingus pratimus, padedančius sau padėti stresinėse situacijoje. Būtent toks ir buvo pranešimo pavadinimas: „Kaip padėti sau, kad išliktum pajėgus padėti kitiems.“  Publikos grįžtamasis ryšys įrodė, jog tokių mokymų trūksta ir jie labai reikalingi.

Renginio pabaigoje dalyviai buvo kviečiami sužaisti viktorinoje fizinės, emocinės sveikatos ir  geros savijautos tema. Nuotaikingo žaidimo forma pasitikrinome žinias ir sužinojome naudingų faktų apie save. Motyvaciją žaisti dar labiau paskatino tai, kad visi dalyvavę buvo pakviesti atvykti į Skuodo socialinių paslaugų šeimai centrą atsiimti prizų su projekto atributika.

Į viršų