Renginiai

2022-12-07 Skuodo socialinių paslaugų šeimai centre įvyko antrasis projekto „Gerovės konsultantų modelio įdiegimas Skuodo rajono savivaldybėje“ viešinimo renginys.

Į renginį buvo kviečiami Skuodo rajono gyventojai kurie nedalyvavo pirmajame viešinimo renginyje ir kuriems dar gerovės konsultanto paslaugos nėra žinomos. Renginį pradėjo gerovės konsultantė Julita Šiemaitė, prisistačiusi ir papasakojusi apie savo teikiamas paslaugas, supažindinusi dalyvius su konsultacijų nauda. Gerovės konsultantė papasakojo kaip vyksta konsultacijos, pakvietė užsiregistruoti visus kurie jaučia kad tokia paslauga jiems yra reikalinga. Renginio metu dalyviai išklausė paskaitą apie emocinę sveikatą ir jos svarbą. Taip pat buvo kalbama apie savipagalbą susidūrus su psichologiniais sunkumais. Dalyviai buvo įtraukiami diskusijas, o renginio pabaigoje išbandė save praktiniuose užsiėmimuose. Renginio dalyviai gavo ne tik daug įspūdžių, naudingos informacijos apmąstymams bei dovanų – reklaminę informacinę atributiką su projekto logotipais bei motyvaciniu šūkiu „Tavo jausmai svarbūs“.

2022-04-04 įvyko nuotolinis Gerovės konsultantų modelio įdiegimo Skuodo savivaldybėje viešinimo renginys. 

Renginyje buvo pristatytas projekto tikslas, uždaviniai, gerovės konsultanto idėja, darbo metodai.Renginio dalyviai buvo supažindinti su registracijos į Gerovės konsultanto konsultaciją būdais.

Renginio moderatorė vedė užsiėmimus apie gerą emocinę savijautą, pozityvų mąstymą, kurių praktinėje dalyje dalyviai buvo interaktyviai įtraukti į naudingus pratimus, padedančius sau padėti stresinėse situacijoje. Būtent toks ir buvo pranešimo pavadinimas: „Kaip padėti sau, kad išliktum pajėgus padėti kitiems.“  Publikos grįžtamasis ryšys įrodė, jog tokių mokymų trūksta ir jie labai reikalingi.

Renginio pabaigoje dalyviai buvo kviečiami sužaisti viktorinoje fizinės, emocinės sveikatos ir  geros savijautos tema. Nuotaikingo žaidimo forma pasitikrinome žinias ir sužinojome naudingų faktų apie save. Motyvaciją žaisti dar labiau paskatino tai, kad visi dalyvavę buvo pakviesti atvykti į Skuodo socialinių paslaugų šeimai centrą atsiimti prizų su projekto atributika.

Į viršų